אודותיי

רקע אדום

ד״ר דקלה אסנפי,

ילידת 1976, נשואה לאיתן, אמא לשלושה בנים: יאיר, דוד ונדב.
יועצת אישית למנהלים ויועצת ארגונית לחברות משנת 2003. 

את דרכי המקצועית התחלתי כמנהלת משאבי אנוש בארגונים מובילים, לאחר שהשלמתי את לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות באונ' בר-אילן. העבודה כמנהלת משאבי אנוש והחשיפה לתהליכים ארגוניים שונים, הלהיבו אותי והציתו בי את העניין בעיסוק בפן האנושי, הפסיכולוגי, של הארגון – בתהליכים בהם מעורבים אנשים, יכולות, תפיסות ושאיפות. הפוטנציאל הטמון בתחום של ייעוץ ארגוני, לפתח ולהעצים אנשים, ומתוך כך, ארגונים, הקסים אותי ומשך אותי לתחום.

במטרה להמשיך להתמקצע, פניתי ללימודי התואר השני בהתנהגות ארגונית(M.S.c) באונ' תל אביב, ומשם הקמתי ופיתחתי את הפרקטיקה שלי כיועצת אישית למנהלים וכיועצת ארגונית בחברות מגוונות. במסגרת הרחבת ״ארגז הכלים״ המקצועי שלי, השלמתי את המסלול ללימודי תעודה בהנחיית קבוצות בארגונים עסקיים בסמינר הקיבוצים.

לאורך השנים, צברתי ניסיון במגוון רחב של ארגונים: משרדי ממשלה, ארגוני בריאות, ארגונים פיננסיים, חברות היי-טק, עמותות, חברות תקשורת, חברות שירותים, חברות יצרניות, מוסדות חינוכיים, חברות משפחתיות ועוד.  המיקוד באנשים וההבנה שהעובדים והמנהלים הם המשפיעים ביותר על ההצלחה העסקית, הובילו אותי לחקור במסגרת לימודי התואר השלישי (Ph.D) בפקולטה לכלכלה ומינהל עסקים באונ' אריאל, את הקשר בין אישיות המנהל לבין התמודדות הארגון עם מצבי משבר.

במקביל לעבודתי כיועצת אישית למנהלים וכיועצת ארגונית המלווה תהליכים ושינויים בחברות, אני משמשת כמרצה בתחום השינוי הארגוני במרכז האקדמי פרס.

בעולם העסקי הדינמי, תחום השינויים ופיתוח החוסן הארגוני הוא תחום רלוונטי ובועט, היום יותר מתמיד. החיבור בין האקדמיה לפרקטיקה מרתק, מעשיר, משכלל מיומנויות, ומאפשר לבחון את האתגרים מנקודות מבט שונות, ולהתאים לארגון פתרון אופטימלי שיעניק לו יתרון לאורך זמן. בתהליכי הייעוץ אני משלבת גישה פסיכולוגית ממוקדת אנשים עם גישה עסקית שחותרת להתקדמות והשגת יעדים, גם בטווח הקצר.

חשבת להושיב את הארגון שלך על ספת הפסיכולוג?

אשמח להיפגש איתך ולהכיר את האתגרים בארגונך.

דילוג לתוכן